
9 349 ₴
Насос відцентровий Pedrollo JCRm 1A
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос відцентровий Pedrollo JCRm 1A - призначений для підіймання води з колодязів та свердловин, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 ºС, з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та для інших господарських потреб. При розробці серії JCR на основі попереднього досвіду Pedrollo, особлива увага була приділена підбору матеріалів та гідравлічної ефективності, внаслідок чого насоси стали компактнішими, покращилися експлуатаційні характеристики, знизився шум.
Особливості:
Крильчатка з технополімеру;
Корпус з нержавіючої сталі та чавуну;
Гарний натиск при невисокій продуктивності;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Педролло.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт : 600.
Продуктивність, л/хв: 50.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 47.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 25/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 6,9.
Гарантія: 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.9 кг |
| Высота подачи | 47 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 9 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь/Чугун |
| Мощность, кВт | 0.6 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 50 л/мин |
| Степень защиты | IP 54 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Центробежные насосы |
| Тип насоса | Центробежный |