
28 822 ₴
Насос свердловинний Pedrollo 4SR2m/27-PD
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос свердловинний Pedrollo 4SR2m/27-PD - призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 100 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 1500 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Модель Pedrollo 4SR2m/27-PD оснащена багатоступінчастою системою всмоктування і здатна занурюватись на глибину до 100 метрів. Корпус насоса – нержавіюча сталь. Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води з колодязів, що містить не більше 150 г/м³ піску.
Особливості:
Багатоплутенчаста система всмоктування;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Корпус із нержавіючої сталі;
Надійність у роботі;
Глибина занурення насоса до 100 метрів.
Характеристика:
Виробник: Педролло.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 1500.
Продуктивність, л/хв: 60.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Макс. вміст домішок, г/м³: 150.
Діаметр патрубка, мм: 32.
Висота підйому, м: 180.
Глибина занурення, м: 100.
Тип двигуна: Електричний .
Вага, кг: 21,4.
Гарантія: 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21.4 кг |
| Вид | Центробежный |
| Высота подачи | 180 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 100 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Длина кабеля питания | 2 м |
| Мощность, кВт | 1.5 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 60 л/мин |
| Степень защиты | IP 68 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 35 C |
| Тип | Скважинные насосы |