
24 547 ₴
Насос фекальний Pedrollo BCm 15/50-N
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Pedrollo BCm 15/50-N - занурювальний насос з двоканальним робочим колесом. Повністю оновлена модель: покращено захисне покриття, підвищено надійність до суворих умов роботи. Насос має надійний корпус з чавуну та нержавійки та розрахований на безперервну тривалу роботу. Потужність апарату становить 1100 Вт, що дозволяє досягати продуктивності 750 л/год. Насос фекальний Pedrollo BCm 15/50-N має нижній забір води.
Особливості:
Мідна обмотка статора;
Корпус насоса з чавуну та нержавіючої сталі;
Двоканальне робоче колесо з нержавіючої сталі;
Висока продуктивність.
Комплектація:
Насос фекальний Pedrollo BCm 15/50-N;
Мережевий кабель;
Перехідник під шланг;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1100 Вт.
Продуктивність - 750 л/хв.
Висота підйому - 15 м.
Глибина занурення - 5 м.
Температура води - (1 - 40) оС.
Макс. розмір частинки - 50 мм.
Тип корпусу - чавун/нержавіюча сталь.
Діаметр вихідного отвору - 50 мм.
Наявність поплавка - так.
Забір води - нижній.
Мережевий кабель - 10 м.
Вага - 16,5 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.5 кг |
| Высота подачи | 15 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 50 мм |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь/Чугун |
| Мощность, кВт | 1.1 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 750 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |