
14 173 ₴
Насос відцентровий Pedrollo HFm 5 B
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос відцентровий Pedrollo HFm 5 B - призначений для підйому води з колодязів та свердловин, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 90 ºС, з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та для інших господарських потреб. Дана серія насосів Pedrollo відрізняється відносно низькою ціною, високою продуктивністю, компактністю та широким спектром областей застосування.
Особливості:
Надійний двигун;
Робоче колесо з латуні;
Продуктивність до 500л/хв;
Низький рівень шуму.
Характеристика:
Виробник: Pedrollo.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 750.
Продуктивність, л/хв: 500.
Висота подачі, м: 14.
Температура рідини, що перекачується max, град: 90.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 7.
Тип двигуна: Електричний.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 50/50.
Вага, кг: 13,3.
Гарантія: 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.3 кг |
| Высота подачи | 14 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 7 |
| Диаметр входного отверстия | 50 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 500 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Температура жидкости | макс. 90 C |
| Тип | Центробежные насосы |
| Тип насоса | Центробежный |