
20 389 ₴
Насос відцентровий Pedrollo CPm190
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос відцентровий Pedrollo CPm190 - призначений для підйому води з колодязів та свердловин, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 90 С, з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та для інших господарських потреб . Поліпшені гідравлічні властивості. Насос може працювати у широкому діапазоні навантажень. На виконання більшого обсягу робіт витрачається менше електричної енергії. Робоче колесо з нержавіючої сталі.
Особливості:
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Висока продуктивність;
Збільшена висота подачі;
Крильчатка з нержавіючої сталі.
Характеристика:
Виробник: Pedrollo.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 1500.
Продуктивність, л/хв: 140.
Температура рідини, що перекачується max, град: 90.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 48.
Діаметр патрубка, (вх/вих) мм: 32/25.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 21,3.
Гарантія: 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17.8 кг |
| Высота подачи | 48 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 7 |
| Диаметр входного отверстия | 32 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25 мм |
| Мощность, кВт | 1.5 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 140 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура жидкости | макс. 90 C |
| Тип | Центробежные насосы |
| Тип насоса | Центробежный |