
18 941 ₴
Насос дренажний Pedrollo Dm 30-N
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос дренажнийPedrollo Dm 30-N призначений для відкачування чистої води. Основною характеристикою насоса є повне занурення у воду - колодязь, водоймище або свердловину. При цьому немає потреби постійно стежити за рівнем рідини. Для зручності насос оснащений вимикачем поплавцем. Якщо вода нижча від критичного рівня, насос автоматично вимикається. При установці у спеціальній шахті у підвальних приміщеннях насос запобігає можливості затоплення. Потужність апарату становить 1100 Вт, що дозволяє досягати продуктивності 300 л/хв. Глибина занурення до 5 метрів.
Особливості:
Вимикач поплавця;
Корпус із чавуну та нержавіючої сталі;
Глибина занурення до 5 метрів;
Тривалий режим роботи;
Ведучий вал з нержавіючої сталі.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1100 Вт.
Продуктивність - 18000 л/год.
Висота підйому - 26 м.
Температура води - (1 - 40)оС
Макс. розмір частинки - 10 мм.
Тип корпусу - чавун/нержавіюча сталь.
Діаметр вихідного отвору - 32 мм.
Наявність поплавка - так.
Забір води - нижній.
Мережевий кабель - 10 м.
Вага - 15 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 кг |
| Высота подачи | 26 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 10 мм |
| Материал корпуса | Чугун/Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 1.1 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 300 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажные насосы |