
46 013 ₴
Насос фекальний Pedrollo МCm 20/50
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос фекальний Pedrollo МCm 20/50 - занурювальний насос з двоканальним робочим колесом. Повністю оновлена модель: покращено захисне покриття, підвищено надійність до суворих умов роботи. Насос має надійний корпус із чавуну та розрахований на безперервну тривалу роботу. Потужність апарату становить 1500 Вт, що дозволяє досягати продуктивності 900 л/год. Насос фекальний Pedrollo МCm 20/50 має нижній забір води.
Особливості:
Занурення на глибину до 10 метрів;
Пульт у комплекті;
Корпус насоса з чавуну;
Двоканальне робоче колесо з нержавіючої сталі;
Захист від перегріву.
Комплектація:
Насос фекальний Pedrollo МCm 20/50;
Мережевий кабель;
Поплавок;
Пульт.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1500 Вт.
Продуктивність - 900 л/хв.
Висота підйому - 18 м.
Глибина занурення - 10 м.
Температура води - (1 - 40) оС.
Макс. розмір частинки - 50 мм.
Тип корпусу - чавун.
Діаметр вихідного отвору - 62,5 мм.
Наявність поплавця - так.
Забір води - нижній.
Мережевий кабель - 10 м.
Вага - 37,7 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 37.7 кг |
| Высота подачи | 18 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 10 м |
| Диаметр выходного отверстия | 62.5 мм |
| Длина кабеля питания | 10 м |
| Дополнительные характеристики | Пульт, Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 50 мм |
| Мощность, кВт | 1.5 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 900 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |