
57 187 ₴
Насос відцентровий Pedrollo 2CP 32/210А (трифазний)
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос відцентровий Pedrollo 2CP 32/210А - призначений для підіймання води з колодязів та свердловин, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 90 С, з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та для інших господарських потреб. Поліпшені гідравлічні властивості. Насос може працювати у широкому діапазоні навантажень. На виконання більшого обсягу робіт витрачається менше електричної енергії. Модель має два робочі колеса з латуні та трифазний двигун.
Особливості:
Трифазний двигун;
Висока продуктивність;
Збільшена висота подачі;
Два робочі колеса з латуні.
Характеристика:
Виробник: Pedrollo.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Відцентровий.
Тип живлення: Мережа (400 В).
Потужність, Вт: 7500.
Продуктивність, л/хв: 250.
Температура рідини, що перекачується max, град: 90.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 112.
Діаметр патрубка (вх/вих), мм: 50/32.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 61.
Гарантія: 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 61 кг |
| Высота подачи | 112 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 7 |
| Диаметр входного отверстия | 50 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Мощность, кВт | 7.5 |
| Назначение | Для чистої води/Для будинку/Для поливу |
| Напряжение сети | 400 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 250 л/мин |
| Степень защиты | IP 44 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Температура жидкости | макс. 90 C |
| Тип | Центробежные насосы |
| Тип насоса | Центробежный |