
34 484 ₴
Насос свердловинний Pedrollo 4SR12m/9-PD (трифазний)
Товар на замовлення.
Доставка: до 5 днів
Насос свердловинний Pedrollo 4SR12m/9-PD - призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 100 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність трифазного двигуна складає 2200 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Модель Pedrollo 4SR12m/9-PD оснащена багатоступінчастою системою всмоктування і здатна занурюватись на глибину до 100 метрів. Корпус насоса – нержавіюча сталь. Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води з колодязів, що містить не більше 150 г/м³ піску.
Особливості:
Багатоступенева система всмоктування;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Корпус із нержавіючої сталі;
Трифазний двигун;
Глибина занурення насоса до 100 метрів.
Характеристика:
Виробник: Педролло.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: відцентровий.
Тип живлення: Мережа (400 В).
Потужність, Вт: 2200.
Продуктивність, л/хв: 300.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Макс. вміст домішок, г/м³: 150.
Діаметр патрубка, мм: 50.
Висота підйому, м: 56.
Тип двигуна: Електричний.
Глибина занурення, м: 100 .
Вага, кг: 24,2.
Гарантія: 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pedrollo |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24.2 кг |
| Вид | Центробежный |
| Высота подачи | 56 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 100 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Длина кабеля питания | 2 м |
| Дополнительные характеристики | Трёхфазный |
| Мощность, кВт | 2.2 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 400 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 300 л/мин |
| Степень защиты | IP 68 |
| Страна-производитель товара | Италия |
| Тип | Скважинные насосы |