
2 533 ₴
Насос дренажний Kenle QDX/P-210(F)
Насос дренажний Kenle QDX/P-210(F) призначений для відкачування брудної води з підвалів, льохів, колодязів, свердловин і т.д. Насос приводиться в дію потужним 1600 Вт електромотором, завдяки чому досягається продуктивність в 133 л/хв. Для автоматичного відключення насоса за відсутності води передбачено спеціальний поплавець. Корпус насоса виготовлений із металу.
Особливості:
- Ручка для перенесення
- Поплавковий вимикач
- Надійність у роботі
- Високоякісне кільце ущільнювача
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 1600 Вт
Продуктивність - 133 л/хв
Висота підйому - 17 м
Глибина занурення - 5 м
Макс. розмір частинки - 3 мм
Наявність поплавка - є
Клас захисту - IP 68
Тип корпусу - метал
Вага - 6,5 кг
Гарантія: 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kenle |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.5 кг |
| Высота подачи | 18 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 3 мм |
| Мощность, кВт | 1.6 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 133 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажные насосы |