
3 275 ₴
Пуско-зарядний пристрій Forte CD-120
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення
Можливість використання у складних умовах
Ступінь захисту IP20
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 12 / 24 В
Зарядний струм: 16 A / 20 А
Потужність зарядна / пускова: 0,5 / 3 кВт
Ємність акумуляторів: 50-300 Агод
Максимальний пусковий струм: 120 А
Виробник: Forte
Модель: CD-120
Вага: 11 кг
Гарантія - 1рік
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пуско-зарядний |
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Аналоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 300 А·год |
| Максимальний пусковий струм, А | 120 |
| Максимальний струм заряджання, А | 16 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 50 А*ч |
| Напруга заряджання | 12 В/24 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |