
5 626 ₴
Пила торцювальна Forte MS-210
Пила торцювальна Forte MS-210 - якісний інструмент призначений для виконання завдань з розпилювання різного роду деревин. Дана модель має багато переваг і має закономірний попит і у професіоналів (будівельників, столярів) і в любителів. З основних особливостей відзначимо наступні: висока потужність двигуна синхронного типу (1400 Вт), міцна, але водночас легка конструкція, точність різання.
Особливості:
Потужний синхронний двигун;
Посилена станина;
Поворот у горизонтальній та вертикальній площинах;
Збільшена глибина пропилу.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1400 Вт.
Кількість обертів: 5000 об/хв.
Діаметр пильного диска: 210 мм.
Максимальна глибина пропилу: 55 мм.
Максимальна ширина пропилу: 115 мм.
Ширина різу: 2,8 мм.
Кут повороту диска: 0°/45°.
Кут повороту столу : -45°/0°/45°.
Гарантія – 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропилу під кутом 90o | 55 мм |
| Діаметр диска, мм | 210 |
| Джерело живлення | Мережа |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Напруга | 220 В |
| Посадковий діаметр диска | 25.4 мм |
| Тип електродвигуна | Синхронний |
| Частота холостого ходу | 5000 об/хв |
| Ширина різу | 115 мм |