


2 887 ₴
Зварювальний інвертор Nowa W400DK
Зварювальний апарат побутового застосування Nowa W400DK – нова бюджетна модель інвертора із застосуванням технологій IGBT, є відмінним рішенням будь-яких завдань, пов'язаних із дуговим зварюванням. Спеціальний захист від перегрівів подбає про баланс температур, і тимчасово відключатиме апарат у критичних ситуаціях. Ефективного максимального робочого часу досягнуто завдяки тунельній системі охолодження, яка обдуває всі елементи апарату. Стійка дуга забезпечує комфортну роботу з інвертором навіть недосвідченим користувачам.
Переваги:
• Мобільність, компактні габарити
• Широкий діапазон зварювального струму
• Тунельна система охолодження
• Електронний дисплей
Технічні характеристики:
Напруга: 230В/50Гц.
Амплітуда струму: 20-400А.
Споживана потужність: 8,3кВт
Застосовуваний електрод: 1,6-4,0мм.
Робочий цикл: 60%
Клас ізоляції: В.
Клас захисту: IP21S.>Вага: 3,5кг
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиприлипання електрода | + |
| Вага | 3.5 кг |
| Тип | Інверторні |
| Тип зварювання | MMA |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарячий старт | + |
| Захист від перегрівання | + |
| Кейс | + |
| Клас захисту | IP21 |
| Клас ізоляції | B |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 8.3 кВт |
| Максимальний діаметр електрода, мм | 4 |
| Мінімальний діаметр електрода, мм | 1.6 |
| Призначення | Електросварка |
| Напруга | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 75 В |
| Зварювальний струм | 20-400 А |
| Тип | Зварювальний інвертор |
| Тип електричного струму | Постійний |
| Цикл роботи (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровий дисплей | + |