
11 241 ₴
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-600
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-600 – багатофункціональний пристрій, який допоможе Вам швидко відновити заряд акумулятора ємністю від 50 до 500 А-год. Апарат досить простий у застосуванні і працює від напруги 230 В. Важливо відзначити, що модель Vulkan CF-600 має систему захисту: від перегріву, неправильної полярності підключення акумуляторів і від короткого замикання (у разі контакту між затискачами). У пристрої, вагою 23 кг, передбачені ергономічна рукоятка та колеса, для зручного його транспортування.
Особливості:
Функція запуску та запуску;
Висока ємність батарей, що заряджаються;
Наявність амперметра;
Наявність коліс;
Захист від перевантаження та неправильного підключення.
Комплектація:
ПЗП Vulkan CF-600;
Проводи з клемами;
Колеса;
Запасний запобіжник;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12 / 24 В.
Зарядний струм: 75 А.
Споживана потужність: 2100 Вт.
Ємність акумуляторів: 50-500 А*год.
Максимальний пусковий струм: 500 А.
Вага: 23 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Аналоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP21 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 500 А·год |
| Максимальний пусковий струм, А | 500 |
| Максимальний струм заряджання, А | 75 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 50 А*ч |
| Напруга заряджання | 12 В/24 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 1300/2100 |