

29 254 ₴
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CD-1000
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CD-1000 – багатофункціональний пристрій, який допоможе Вам швидко відновити заряд акумулятора ємністю від 50 до 1000 А-год. Апарат досить простий у застосуванні і працює від напруги 380 В. Важливо відзначити, що модель Vulkan CD-1000 має систему захисту: від перегріву, неправильної полярності підключення акумуляторів і від короткого замикання (у разі контакту між затискачами). У пристрої, вагою 55 кг, передбачені ергономічна рукоятка та колеса, для зручного його транспортування.
Особливості:
Функція запуску та запуску;
Робота від 380В;
Металевий корпус;
Висока ємність батарей, що заряджаються;
Наявність амперметра;
Наявність коліс;
Захист від перевантаження та неправильного підключення.
Комплектація:
ПЗП Vulkan CD-1000;
Проводи з клемами;
Колеса;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 380 В.
Напруга заряду: 12/24 В.
Макс. зарядний струм: 120 А.
Споживана потужність: 4000 Вт.
Ємність акумуляторів: 50-1000 А*год.
Максимальний пусковий струм: 1000 А.
Вага: 55 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Аналоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP21 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 1000 А*ч |
| Максимальний пусковий струм, А | 1000 |
| Максимальний струм заряджання, А | 120 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 50 А*ч |
| Напруга заряджання | 12 В/24 В |
| Під'єднання до мережі | 380 В |
| Споживана потужність, Вт | 4000 |