
11 493 ₴
Пуско-зарядний пристрій Forte CD-420FP
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 12/24 В
Потужність, зарядна/пускова: 1,6/10 кВт
Максимальний пусковий струм: 400 А
Зарядний струм: 27 А
Ємність акумуляторів: 100-600 Агод
Клас ізоляції: IP 20
Вага: 18,5 кг
Особливості:
Гарантія – 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Аналоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 600 А·год |
| Максимальний пусковий струм, А | 400 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 100 А·год |
| Напруга заряджання | 12 В/24 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |