

633 ₴
Зарядний пристрій Pulso BC-10641
Зарядний пристрій Pulso BC-10641 підійде для автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів. Його корпус дуже зручний, компактний, до того ж він ударостійкий. Світлодіодна індикація рівня заряду. Функція безперервної підзарядки у підключеному стані. Зарядний пристрій Pulso захищає Ваш акумулятор від неправильного підключення, короткого замикання у вихідному ланцюзі, перезарядки та перегріву.
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
Світлодіодна індикація заряду;
Функція безперервної підзарядки;
Міцний корпус та компактні розміри.
Комплектація:
Зарядний пристрій Pulso BC-10641;
Силовий дріт зі штекером;
Зарядний провід з клемами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 6/12 В.
Зарядний струм: 4 А.
Номінальна потужність: 51 Вт.
Ємність акумуляторів: 10-60 А*год.
Вага: 1,4 кг.
Гарантія – 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний |
| Виробник | Pulso |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина дроту, м | 1.4 |
| Індикація | + |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 60 А·год |
| Максимальний струм заряджання, А | 4 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 10 А·год |
| Напруга заряджання | 6 В/12 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 51 |
| Розміри | 16*9*18 см |