
1 988 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Forte CD-6 PRO
Зарядний пристрій імпульсний Forte CD-6 PRO - автоматичний інтелектуальний ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 3-180 Ам/год. Сила струму заряду: 6 А. Індикація: LCD дисплей. Робоча напруга: 6, 12 та 24 В. Зарядний пристрій контролюється мікропроцесором, захищено від неправильного підключення, перепадів напруги, а також короткого замикання. Пристрій має 11 етапів зарядки. Також є зимовий режим для заряджання за низьких температур.
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
Кільце ущільнювача для мотоциклів, вінтажних автомобілів, кабріолетів;
LCD-дисплей;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання;
Підтримка всіх видів акумуляторів.
Зимовий режим.
Комплектація:
ЗП Forte CD-6 PRO;
Проводи з клемами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 6/12/24 В.
Зарядний струм: 6 А.
Номінальна потужність: 90 Вт.
Ємність акумуляторів: 3-180 Агод.
Вага: 0,65 кг.
Гарантія – 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Цифровий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зимний режим | + |
| Індикація | + |
| Кількість етапів заряджання | 11 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 180 А·год |
| Максимальний струм заряджання, А | 6 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 3 А·год |
| Напруга заряджання | 6 В/12 В/24 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 90 |