
2 441 ₴
Зарядний пристрій для акумуляторів Forte CB-15FP
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 12/24 В
Зарядний струм: 7/3,5 А
Номінальна потужність: 110 Вт
Ємність акумуляторів: 25-135 Агод
Клас ізоляції: IP 20
Вага: 5 кг
Особливості:
Гарантія – 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний |
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Аналоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP23 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 135 А*ч |
| Максимальний струм заряджання, А | 7 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 25 А·год |
| Напруга заряджання | 12 В/24 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 110 |