
2 601 ₴
Зарядний пристрій для акумуляторів Forte CB-20FP
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 12/24 В
Зарядний струм: 12 А
Номінальна потужність: 220/390 Вт
Ємність акумуляторів: 100-240 Агод
Клас ізоляції: IP 20
Вага: 8,7 кг
Особливості:
Гарантія – 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний |
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Аналоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP23 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 240 А·год |
| Максимальний струм заряджання, А | 12 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 100 А·год |
| Напруга заряджання | 12 В/24 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 220/390 |