
846 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Pulso BC-10638
Зарядний пристрій імпульсний Pulso BC-10638 – автоматичне інтелектуальне ЗУ. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 1.2-120 Ам/ч. Сила струму заряду: 4 А. Індикація: світлодіодна. Робоча напруга: 12 В. Зарядний пристрій контролюється мікропроцесором, захищено від перегріву, неправильного підключення, перепадів напруги, а також короткого замикання.
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
Можливість використання у складних умовах;
зимовий режим заряджання;
Ступінь захисту IP65;
Мікропроцесорне управління;
Многоступеневий цикл заряджання;
Мала вага.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12 В.
Зарядний струм: 4 А.
Номінальна потужність: 70 Вт.
Ємність акумуляторів: 1.2-120 А*год.
Клас ізоляції: IP 65.
Вага: 1,8 кг.
Гарантія – 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Тип | Зарядний |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Індикація | + |
| Клас захисту | IP 65 |
| Кількість етапів заряджання | 6 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 120 А·год |
| Максимальний струм заряджання, А | 4 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 1.2 А*ч |
| Напруга заряджання | 12 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 70 |