

1 364 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Kraissman 71 ABL 4
Зарядний пристрій імпульсний Kraissman 71 ABL 4 - автоматичний інтелектуальний ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 4-120 Ам/год. Сила струму заряду: 1-4 А. Індикація: LCD дисплей. Робоча напруга: 6 і 12 В. Зарядний пристрій контролюється мікропроцесором, захищеним від неправильного підключення, перепадів напруги, а також короткого замикання. Пристрій має 10 етапів зарядки. Також є зимовий режим для заряджання за низьких температур.
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
LCD-дисплей;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання;
Підтримка всіх видів акумуляторів.
Зимовий режим.
Комплектація:
ЗП Kraissman 71 ABL 4;
Проводи з клемами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 6/12 В.
Зарядний струм: 1-4 А.
Номінальна потужність: 70 Вт.
Ємність акумуляторів: 4-120 Агод.
Вага: 0,7 кг.
Гарантія – 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Цифровий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зимний режим | + |
| Індикація | + |
| Кількість етапів заряджання | 10 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 120 А·год |
| Максимальний струм заряджання, А | 1-4 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 4 А·год |
| Напруга заряджання | 6 В/12 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 70 |