


1 140 ₴
Зарядний пристрій Кентавр ЗП-150Н
Зарядний пристрій Кентавр ЗП-150Н призначений для заряджання акумуляторних батарей 12/24 В з ємністю від 25 до 150 Агод. Відмінною особливістю Кентавр ЗП-150Н є захист від біполярності, амперметр, невелика вага та компактні розміри. Пристрій може відновити повністю розряджену акумуляторну батарею.
Особливості:
Амперметр для контролю зарядки;
Захист від перевантаження та неправильного підключення;
Швидка зарядка акумулятора;p>
Міцний металевий корпус.
Комплектація:
Зарядний пристрій Кентавр ЗП-150Н;
Проводи з клемами;
Набір запобіжників;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Напруга зарядки - 12/24 В.
Потужність зарядки - 250 Вт.
Якість зарядки:
- середній струм - 7 А;
- максимально ефективний - 9 А.
Ємність заряджуваного акумулятора:
- мінімальна - 25 А*год;
- максимальна - 150 А*год.
Клас захисту - IP21.
Вага: 5,6 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зарядний |
| Виробник | Кентавр |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Аналоговий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас захисту | IP21 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 150 А·год |
| Максимальний струм заряджання, А | 9 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 25 А·год |
| Напруга заряджання | 12 В/24 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 250 |