




1 587 ₴
1 305 ₴
Інверторний зарядний пристрій Proсraft PZ10M
Інверторний зарядний пристрій Proсraft PZ10M - автоматичний інтелектуальний ЗП. Тип пристрою: зарядний імпульсний пристрій. Ємність акумулятора, що заряджається: 10-150 Ам/год. Сила струму заряду: 1-10 А. Зарядний пристрій контролюється мікропроцесором, захищеним від неправильного підключення, перепадів напруги, також короткого замикання та перегріву. Пристрій має 4 етапи зарядки.
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
Дисплей;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання;
Підтримка всіх видів акумуляторів.
Примусове охолодження.
Комплектація:
Інверторний зарядний пристрій Proсraft PZ10M;
Картонна упаковка;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 6/12 В
Зарядний струм: 1-10 А
Номінальна потужність: 165 Вт
Ємність акумуляторів: 10-150 Агод
Вага: 1,3 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Цифровий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикація | + |
| Кількість етапів заряджання | 4 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 150 А·год |
| Максимальний струм заряджання, А | 10 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 10 А·год |
| Напруга заряджання | 6 В/12 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 165 |