









1 899 ₴
Акумуляторний ProCraft ST24 (без АКБ і ЗУ)
Лобзик акумуляторний ProCraft ST24 - новинка від виробника ТМ «Прокрафт». Обравши даний лобзик, у Вас з'являється можливість акуратно і без зволікань впоратися з будь-яким матеріалом. Відмінністю лобзика є робота від акумуляторної батареї 20В, легка вага, підсвітка робочої зони та лазерна лінійка, швидка заміна пилочки і прогумована рукоятка. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Працює від акумуляторної батареї;
Регулювання швидкості;
Механізм швидкої заміни полотна;
Маятниковий хід.
Комплектація:
Електролобзик ProCraft ST24;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга - 20 В.
Частота руху пилки - 800-3000 хід/хв
Глибина пропилу:
- дерево: 100 мм;
- сталь: 6 мм.
Безінструментальна заміна полотна - є.
Вага - 1,8 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка заміна полотна | + |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глибина різання сталі | 6 мм |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів маятникового ходу | 3+1 |
| Максимальний нахил різу | 45 |
| Напруга | 20 В |
| Підсвітка робочої зони | + |
| З лазером | + |
| Хід пилки, мм | 20 мм |
| Частота хода | 800-3000 обертів/хв |