




2 940 ₴
Зварювальний інвертор ProCraft AWH285
Зварювальний інвертор ProCraft AWH285 - надійний професійний інструмент, створений для виконання найскладніших завдань за допомогою штучних зварювальних електродів, діаметр яких від 1,6 мм до 4,0 мм. Він оснащений рядом захистів для забезпечення довговічності у використанні та додатковими функціями для високого ККД при роботі. Варто зазначити, що зварювальний інвертор ProCraft AWH-285 має досить компактні розміри, що робить його досить мобільним і не складе труднощів у виборі місця для його зберігання.
Особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія - 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиприлипання електрода | + |
| Вага | 6 кг |
| Тип | Інверторні |
| Тип зварювання | MMA |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гарячий старт | + |
| Захист від перегрівання | + |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3.7 кВт |
| Максимальний діаметр електрода, мм | 4 |
| Мінімальний діаметр електрода, мм | 1.6 |
| Призначення | Електросварка |
| Напруга | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Зварювальний струм | 20-285 A |
| Тип | Зварювальний інвертор |
| Тип електричного струму | Постійний |
| Цикл роботи (ПВ/ПН) | 80% |
| Цифровий дисплей | + |