




7 245 ₴
Пуско-зарядний пристрій ProCraft PZ950A
Пуско-зарядний пристрій ProCraft PZ950A – багатофункціональний пристрій, який допоможе Вам швидко відновити заряд акумулятора ємністю від 30 до 1500 А*год. Апарат досить простий у застосуванні та працює від напруги 230 В. Важливо відзначити, що модель ProCraft PZ950A оснащена системою захисту: від перегріву, неправильної полярності підключення акумуляторів та від короткого замикання (у разі контакту між затискачами). У пристрої, вагою 22 кг, передбачені ергономічна рукоятка та колеса, для зручного його транспортування.
Особливості:
Функція запуску та запуску;
Металевий корпус;
Висока ємність батарей, що заряджаються;
Наявність амперметра;
Наявність коліс;
Захист від перевантаження та неправильного підключення.
Комплектація:
ПЗУ ProCraft PZ950A;
Проводи з клемами;
Колеса;
Запасний запобіжник;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12 / 24 В.
Зарядний струм: 85 А.
Зарядна потужність: 2000 Вт.
Ємність акумуляторів: 30-1500 А*год.
Максимальний пусковий струм: 950 А.
Вага: 22 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас захисту | IP21 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 1500 А·год |
| Максимальний пусковий струм, А | 950 |
| Максимальний струм заряджання, А | 85 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 30 А*ч |
| Напруга заряджання | 12/24 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 2000/12000 |