





3 646 ₴
Пуско-зарядний пристрій ProCraft PZ280A New
Пускозарядний пристрій ProCraft PZ280A New призначений для заряджання та допомоги в запуску різнотипних АКБ. Може застосовуватися для акумуляторів різних типів з напругою 12 та 24 В. Ця модель компактна, має зручну ручку для транспортування. Корпус виготовлений із надійного
Особливості:
Захист від перевантажень та неправильного підключення
Можливість використання у складних умовах
Ступінь захисту IP20
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 12/24 В
Зарядний струм: 20 A/20 А
Потужність: 1 кВт
Ємність акумуляторів: 20-300 Агод
Максимальний пусковий струм: 120 А
Вага: 10 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амперметр | Аналоговий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна ємність акумулятора, що заряджається | 300 А·год |
| Максимальний пусковий струм, А | 280 |
| Максимальний струм заряджання, А | 20 |
| Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається | 20 А*ч |
| Напруга заряджання | 12/24 В |
| Під'єднання до мережі | 220 В |
| Споживана потужність, Вт | 1000 |