









2 901 ₴
2 590 ₴
Насос для води акумуляторний ProCraft CPN20 (без АКБ і ЗП)
Бездротовий занурювальний бочковий насос Procraft CPN20bb (без акумулятора та зарядного пристрою) призначений для відкачування чистої води з дрібними частинками з бочки. Двигун потужністю 160 Вт гарантує продуктивність 2725 літрів на годину чистої та брудної води на висоту до 10 м. Можливе занурення на глибину до 3 метрів. Захист від сухого ходу. Насос оснащений тепловим запобіжником від перевантаження, який вимикається при 36°C. Акумуляторна батарея та зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Живлення від АКБ;
Велика висота подачі;
Тепловий запобіжник від перевантаження;
Занурення на глибину до 3м;
Підходить для чистої води з частинками до 1мм..
Технічні характеристики:
Напруга: 20 В
Потужність двигуна: 160 Вт
Максимальна швидкість потоку: 2725 л/год
Максимальний водотоннажність: 10 метрів
Діаметр труби: 1-1/4 дюйма
Клас захисту: IPX8-4
Максимальна температура води: 35°C
Вага: 3,1 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 10 м |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина занурення | 3 м |
| Діаметр вихідного отвору | 1-1/4 дюйм |
| Максимальний розмір частинок | 1 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик/Алюміній |
| Потужність, кВт | 0.16 |
| Призначення | Для чистої води |
| Напруга мережі | 20 В |
| Особливості | Телескопічна штанга |
| Живлення | Акумулятор |
| Продуктивність | 45 л/хв |
| Ступінь захисту | IPX8-4 |
| Температура рідини, що перекачується | 35 ос. |
| Тип | Дренажні насоси |