







3 221 ₴
2 850 ₴
Насос для води акумуляторний ProCraft CPN22 (без АКБ і ЗП)
Плаваючий насос Procraft CPN22 з акумуляторним живленням – це практичне рішення для відкачування чистої води з резервуарів, ставків, бочок та інших ємностей. Насос розроблений таким чином, щоб плавати безпосередньо на поверхні, що значно зменшує ризик всмоктування осаду, піску та мулу з дна. Завдяки роботі від акумулятора 20 В він повністю незалежний від електромережі, безпечний при роботі у вологому середовищі та ідеально підходить для використання в саду, на дачі або в полі.. Акумуляторна батарея та зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Живлення від АКБ;
Велика висота подачі;
Простота у використанні
Підходить для чистої води з частинками до 1мм.
Технічні характеристики:
Напруга: 20 В
Потужність двигуна: 160 Вт
Максимальна швидкість потоку: 3200 л/год
Максимальний висота подачі: 8 метрів
Діаметр труби: 3/4 дюйма
Клас захисту: IPX8
Максимальна температура води: 35°C
Вага: 2,3 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Вага | 2.3 кг |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 8 м |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вихідного отвору | 3/4 дюйми |
| Максимальний розмір частинок | 1 мм |
| Потужність, кВт | 0.16 |
| Призначення | Для чистої води |
| Напруга мережі | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Продуктивність | 53 л/хв |
| Ступінь захисту | IPX8 |
| Температура рідини, що перекачується | 35 ос. |
| Тип | Дренажні насоси |